Uudised

Tallinna hotellinduse Hitid

17.10.16

17. oktoobril toimus Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekoha poolt korraldatud esimene õppereis Tallinnasse sellel õppeaastal, kus osalesid turismikorralduse eriala esimese ja teise kursuste õpilased koos puhastusteenindaja eriala õpilastega ning õppijad külastasid Eesti pealinna uue Hilton Tallinn Park hotelli ja Nordic Forum hotelli.

Hotelli ekskursiooni käigus õpilased tutvusid hotellide kontseptsioonidega, pakutavatega teenustega ja erinevate klassi tubadega. Nordic Forum – spetsialiseerub kõige peale konverentsi teenuste pakkumises koos konverentsides osalejate majutamises. Hilton Tallinn Park – on esimene ja üks ainus Hilton keti hotell Balti riikides. Igas Hilton keti hotellis on kasutusel samasugused voodimadratsid, lõhnad ja aroomid, kosmeetilised tarbed vaatamata sellele, mis riigis hotell asub. Konverentsi saalides on kasutusel nutimaja tehnoloogia. Ainult selles hotellis üle Eesti on olemas express checkout igal hotelli korrusel.

Mõlemad hotellid jätsid väga hea mulje tulevastele turismisektori töötajatele. Õppereis oli kasulik ja teaberikas ning aitas kaasa õpilaste kutsearengule. Reisi ajal õppijad said paremani tutvuda üksteisega, sõbruneda ning ka võimaluse teha väike jalutuskäik Tallinna Vanalinnas.