Uudised

Pressiteade: Soome ooperikuulsus annab Narvas meistriklassi

09.09.16

Soome ja Saksamaa ooperiteatrites enesele nime teinud sopran Taina Piira viib laupäeval, 10. septembril kell 11.00 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekohas läbi meistriklassi.

Meistriklass on osa rahvusvahelise kaasaegse muusika festivalist “Narva ooperipäevad. “ContempArt” ning kursusele on oodatud lauljad, laulutudengid ja teised huvilised.

Kursus toimub aadressil Kreenholmi 45 asuva õppehoone saalis L201. Osalemistasu on 5 eurot.

Taina Piira on lõpetanud Sibeliuse akadeemia soololaulu erialal, laulnud Soome rahvusooperis ning Frankfurti ja Kaiserslauterni ooperis ning paljudes kontserdisaalides üle maailma. Alates aastast 1989 on ta ka lauluõpetaja.

Meistrikursuse korraldab MTÜ ContempArt koostöös Pille Lille Muusikute Fondiga. Meistrikursuse korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital.

„Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse kolmes õppekohas jätkub koostöö Pille Lille Muusikute Fondiga, kooli ülesanne on pakkuda õpilastele võimalikult mitmekesiseid arenguvõimalusi,“ ütles Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse direktor Hannes Mets.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse kolmes õppekohas Jõhvis, Sillamäel ja Narvas õpib 17 õppekavarühmas uuel õppeaastal meistriks üle 2800 erinevas vanuses õppija.

Lisainfo ja meistrikursusele registreerimine e-aadressil contemparttln@gmail.com või telefonil 55616427.