Uudised

Ühisprojekti tegevused lõppesid Narvas

27.06.16

10. ja 11. juunil toimus Narvas neljas, ühtlasi viimane tegevus projekti «Narva ja Viljandi noorte meistrite ühise kultuuriruumi loomine ja lõimumise toetamine füüsilise liikumise kaudu» raames

Esimesel päeval osalesid Narva ja Viljandi noored huvitaval interaktiivsel etendusel «Foorum teater», Narva linna ekskursioonil ja lisaks võistlesid kahe kooli meeskonnad Narva Kutseõppekeskuse spordisaalis.  

Järgmisel päeval enne põhitegevust külastati Tartu Ülikooli Narva kolledži ja Narva linnust.

Projektis osalejad panid oma võimed prooovile Narva Energiajooksul, millel osalesid liikumisharrastajad Eestist ja välisriikidest. Läbi päeva sadanud vihmast ei lasknud keegi end segada. Meie distantsiks oli valitud rahvajooks 7 kilomeetrit ilma ajavõtuta. Paljud noored soovisid olla Narva Energiajooksu korraldajate ridades. Kõikide tulemused on kirjas Narva Energiajooksu finišiprotokollis.

Tegevused projekti  raames «Narva ja Viljandi noorte meistrite ühise kultuuriruumi loomine ja lõimumise toetamine füüsilise liikumise kaudu» said läbi. Projekti tegevused tõestasid taas, et oluline on leida endale tegevus ja olla aktiivne harrastada sporti, teatrit või muu huvitegevust. Kui on olemas ühine eesmärk ja huvi, saad meeskonnas kõrge tulemuse vaatamata kultuuri ja suhtluskeele erinevusele.

Täname Narva ja Viljandi õpilasi aktiivsuse ja osavõtu eest!