Uudised

Aktiivne projektipäev Taevaskojas

18.05.16

Projekti “Narva ja Viljandi noorte meistrite ühise kultuuriruumi loomine ja lõimumise toetamine füüsilise liikumise kaudu» teine tegevuspäev toimus 12. mail Taevaskojas, Põlvamaal.

Tegevuste alguses jaguneti kakskeelsetesse meeskondadesse ja valiti oma meeskondadele nimed. Õpilastele korraldati erinevaid meeskonnatöö harjutusi ja arutati koos, millest sõltub hea meeskonnatöö.

Pärastlõunal toimus meeskondlik orienteerumismäng fotojaht
"Püha Siili jälgede otsingud“. Maalilise Ahja jõe kaldale paigutatud kontrollpunktide läbimine oli põnev, tuli orienteeruda kaardiga, teha luuremängus head meeskonnatööd ja osaleda temaatilisel fotojahil. Meeskonnad pidasid sidet staabiga raadiosaatjate abil ja said staabist peale orienteerumispunkti leidmist fototeema ja uue punkti asukoha, kuhu tuli neil edasi liikuda. Punktist punkti liikumisel ei tohtinud aga vahele jääda teistele gruppidele.

Tegevus toimus Taevakojas, imeilusas kohas, kus projektis osalejad peale väärtuslike kogemuste tegutseda multikultuurses keskkonnas, said nautida kaunist Eesti loodust, mida ei näe iga päev oma kodukohas.

Järgmine tegevus toimub juba 20. mail Põhja-Kõrvemaal, kus on plaanitud korraldada ellujäämiskursus ja rabamatk.

 

Lingid:

 

Projekti kirjeldus

 

Pildigalerii