Uudised

Direktor esindas kooli rahvusvahelisel seminaril Lätis

05.04.16

Kutseõppekeskuse direktor Riina Veidenbaum osales 15. märtsil Riias toimunud Erasmus+ TCA rahvusvahelisel seminaril “Development and implementation of VET Internationalization strategy”.

Narva Kutseõppekeskus on üks viiest Eesti kutseõppeasutusest, millel on alates 2015. aasta septembrist Erasmus+ kutsehariduse õpirände harta.

Seminari eesmärgiks oli jagada Läti koolidele Erasmus+ õpirände kogemusi, tutvustada kogemusi kvaliteetsete õpirännete korraldamisel, rahvusvahelistumise strateegia kujunemist ja edasisi plaane.

Esitluse ühe osana valmistasid Narva Kutseõppekeskuse multimeediumi eriala erinevate õppegruppide õpilased filmi, mida on võimalik vaadata kooli veebilehel  www.nvtc.ee Videoklipid ja fotod/Rahvusvaheline koostöö.

Lisaks seminaril esinemisele külastas Veidenbaum kutseõppekeskuse kauaaegset õpirännete koostööpartnerit Riia Kaubanduse kutsekooli.

“Meie partnerkooli õpetajad on loonud erinevate projektide raames õpikuid ja tööraamatuid, mida kasutatakse Läti koolides,“ tunnustas Veidenbaum. „Partnerkooli kogemustest saame õppida, ka meie õpetajatel on õppetööd mitmekesistavat õppevara.”

Lisainfo:
Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Seminar (15/03/2016) http://viaa.gov.lv/eng/ec_educational_programs_and_in/erasmus_/erasmus_plus_seminars/