Uudised

Pressiteade: Kutseõppekeskuse noored meistrid tõid Tallinnast poodiumikohti

16.03.16

Narva Kutseõppekeskuse õpilased Maksim Jalužin ja Kristina Merzlova tõid Tallinna Ehituskoolis toimunud Noor Meister 2016 kutsevõistlustelt koju pronksmedalid.

Konkurentsis parima plaatija tiitlile sai ehitusviimistluse eriala kolmanda kursuse õpilane Jalužin kolmanda koha, jäädes teise tulemuse teinud Viljandi Kutseõppekeskuse õpilasele alla vaid 0,2 punktiga. 

Sama eriala teise kursuse õpilane Kristina Merzlova pälvis kolmanda koha võistlusel parima ehitusviimistleja tiitlile. Jalužini juhendajaks oli kutseõpetaja Nikolai Zabegajev ning Merzlovat aitas ette valmistada kutseõpetaja Vladimir Smirnov.

Kutseõppekeskuse direktor Riina Veidenbaum tunnustas Jalužinit ja Merzlovat tugeva tulemuse ja nende juhendajaid õpilaste üleriigilisteks võistlusteks ettevalmistamise eest.

„Poodiumikohad kutsemeistrivõistlustel Noor Meister on suur kordaminek nii õpilastele, kutseõpetajatele kui tervele koolile,“ lausus Veidenbaum. „Põhihariduse omandanuna kutsekoolis esimesest kursusest alates teada, et valitud erialal on soov saada oma ala parimaks, on tugev alus meistriõpingutele, “lisas Veidenbaum.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. 10 õppekavarühma on saanud välishindamisel täisakrediteeringu. Alates 2015. aasta septembrist on kool kutsehariduse õpirände harta omanik. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt. Kool on Eesti Töötukassa 2015. aasta Ida-Viru maakonna parim koostööpartner. Kutseõppekeskuses on Eesti neljas siseterviserada „Narva meistrid“.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Lisainfo

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor

Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee