Uudised

Pressiteade: Kutseõppekeskus õnnitleb Vladimir Všivtsevit

29.02.16

Narva Kutseõppekeskus õnnitleb oma kehalise kasvatuse õpetajat Vladimir Všivtsevi, kes valiti Ida-Viru aasta tegijaks 2015.

Selle õppeaasta alguses kutseõppekeskuses tööd alustanud Všivtsevi eestvedamisel rajati kooli peakorpusesse Eesti neljas siseterviserada. Kolme korrust läbiv liikumisrada on 400 meetrit pikk.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul on Vladimir süstinud kooli tohutul määral uut energiat, millega nakatanud koolipere.

“Vladimir armastab sporti ja liikumiskultuuri kogu südamest ning pühendab selle arendamisele oma parimad teadmised. Tema ettevõtmiste ja saavutuste loetelu näib lõputu, mistõttu pole üldse imekspandav, et ta nii kõrge tunnustuse pälvis,” ütles Veidenbaum. “Oleme väga uhked, et Vladimir Všivtsev on osa Narva Kutseõppekeskuse kollektiivist.”

Spordiaktivist Vladimir Všivtsev on Ida-Virumaa suurima rahvaspordiürituse Narva energiajooks üks peakorraldajatest ning Äkkeküla tervise- ja spordikeskuse eestvedaja. Tema tegevuse tulemusena on tuhanded idavirulased hakanud tervisespordiga enam tegelema.

Lisainformatsioon:

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor

Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee