Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse juhtkonna liikmed

 

EesnimiPerekonnanimiAmetE- postMobiil
Hannes Mets direktor Hannes.Mets@ivkhk.ee
+372 5162 623
Inna Kuningas juhiabi Inna.Kuningas@ivkhk.ee +372 3320 381
Riina Veidenbaum õppedirektor Riina.Veidenbaum@ivkhk.ee +372 5263 688
Anželika Vaino-Keskküla kvaliteedijuht Anzelika.Vaino@ivkhk.ee +372 5180 929
Jüri Kuzmin töökeskkonna spetsialist Juri.Kuzmin@ivkhk.ee +372 5152 571
Eve Kottise Jõhvi õppekoha õppejuht Eve.Kottise@ivkhk.ee +3725368 2555
Ljubov Samuhhina Sillamäe õppekoha õppejuht Ljubov.Samuhhina@ivkhk.ee +372 5628 1732
Tatjana Burikova Narva õppekoha õppejuht Tatjana.Burikova@ivkhk.ee +372 5144 329
Irina Linde elukestva õppe juht Irina.Linde@ivkhk.ee +372 5688 0405
Maris Heimo finantsjuht Maris.Heimo@ivkhk.ee +372 5256 956
Lea Küngas personalijuht Lea.Kungas@ivkhk.ee +372 5303 5085
Karen Sukiasyan arendus- ja PR juhi kt Karen.Sukiasyan@ivkhk.ee +372 5270 400
Arvo Toots haldusjuht Arvo.Toots@ivkhk.ee +372 5348 1791
Aleksei Tihhomirov IT juht Aleksei.Tihhomirov@ivkhk.ee +372 5263 689
Riho Sügis hankespetsialist Riho.Sygis@ivkhk.ee +372 5692 1997