Tasuta koolitused

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus korraldab täiskasvanud elanikkonna jaoks koolitusi Haridus- ja Teadusministeeriumi Euroopa Sotsiaalfondi toel programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste arendamine“ raames.

Koolitused on osalejale TASUTA.

Tasuta koolitustele on oodatud täiskasvanud, kellel pole erialast haridust või puudub keskharidus. Tasuta koolitused võimaldavad üle 50aastastel uuendada ning täiendada oma teadmisi, oskusi ja hoiakuid. Eelkõige on tasuta koolitustele oodatud madalama haridustasemega või aegunud kvalifikatsiooniga õppijad.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus pakub täiskasvanute koolitusi sellistel suundadel nagu elektrotehnika ja energeetika, arvutikasutus, koduteenindus, äri, mehaanika ja metallitöö, majutamine ja toitlustamine, tekstiili- ja naha töötlus, transporditeenused, majandusarvestus ja maksundus, ehitus jne

Tasuta koolitustel saavad osaleda täiskasvanud inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (põhihariduse omandanud või 17-aastased ja vanemad isikud). Koolitusel EI SAA osaleda kutseõppeasutuses või kõrgkoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal õppivad õpilased ja üliõpilased.

Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud.

Registreerida tasuta koolitusele saab siit

2018. aasta kursuste nimekiri avaldatakse kodulehel jaanuarikuu jooksul.

Lisainfo:

Olga Grigorjeva

Täiendusõppeosakonna peaspetsialist

tel 3569368, 5261318

Olga.Grigorjeva@ivkhk.ee