Gruppide tunniplaan Õpetajate tunniplaan Ruumide tunniplaan Täiendõppe tunniplaan
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1. Raamatupidamine väikeettevõttes
17:00-20:45
ZTs
N409
17:00-20:45
ZTs
N409
08:30-12:45
ZTs
N409
2. Troppimine ja tõstetööd
09:00-15:30
VSm
E 21
3. Projekteerimisprogrammi SolidWorks baaskoolitus
09:00-15:00
ALu
L168
4. Sisetööde elektriku koolitus 3. taseme kutseeksamiks ettevalmistamiseks
09:00-15:00
JZi
N201
5. Eesti keele A2-taseme eksamiks ettevalmistamisele suunatud kursus
15:30-17:00
Jekaterina Žuravljova
N304
15:30-17:00
Jekaterina Žuravljova
N304
6. Kodutekstiili õmblemise kursus
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
7. Kontoritöötarkvara MS Office Exceli jätkukursus
17:00-20:00
Irina Kameneva
N208
17:00-20:00
Irina Kameneva
N208
8. Esmaabiandja täiendkoolitus
17:00-20:00
Natalja Metelitsa
N202
9. Teenindusalase eesti keele kursus
17:00-20:00
Niina Getts
N210
17:00-20:00
Niina Getts
N210
10. Dekoratiivviimistluse koolitus
17:00-20:45
IKoz
E 21
17:00-20:45
IKoz
E 21
11. Abikoka koolitus
17:00-20:00
JOr
M120
17:00-20:00
JOr
M120
17:00-20:00
JOr
M120
12. Traktori juhtimise kursus
17:00-20:00
Mihhail Bassov
N202
17:00-20:00
Mihhail Bassov
N202
13. Poolautomaatkeevitamine ja detailide järeltöötamine
17:00-20:00
Mikhail Babintsev
N303
17:00-20:00
Mikhail Babintsev
N303
17:00-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:00-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:00-20:00
Mikhail Babintsev
D114
14. Puhastusteenindaja koolitus
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
15. Kondiitritoodete valmistamise tehnoloogia
17:05-20:00
ATul
M316
17:05-20:00
ATul
M316
17:05-20:00
ATul
M316
17:05-20:00
ATul
M316
17:05-20:00
ATul
M316
16. Projekteerimisprogrammi AutoCAD baaskoolitus
17:30-20:30
Jelena Ibragimova
L178
17:30-20:30
Jelena Ibragimova
L178
17:30-20:30
Jelena Ibragimova
L178
17. Korrektse eesti keele kursus kontoritöötajatele
17:30-19:45
Kairi Johannes
N203
17:30-19:30
Kairi Johannes
N203
17:30-19:45
Kairi Johannes
N203