Gruppide tunniplaan Õpetajate tunniplaan Ruumide tunniplaan Täiendõppe tunniplaan
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1. Koka koolitus
11:50-13:20
IBur
N304
13:50-15:20
IBur
N304
15:30-18:00
Natalja Metelitsa
N304
09:50-11:20
JP
N302
11:50-13:20
IBur
N304
13:50-15:20
IBur
N304
15:30-18:00
Natalja Metelitsa
N304
08:10-09:40
AFar
N304
09:50-11:20
AFar
N304
11:50-13:20
IBur
N304
13:50-15:20
IBur
N304
08:10-09:40
OLa
L178
09:50-11:20
OLa
L178
11:50-13:20
IBur
N304
08:10-09:40
IBur
N304
09:50-11:20
AFar
N304
11:50-13:20
AFar
N304
2. Soojusisolatsioonisüsteemide paigaldamine
09:00-15:00
VSm
E 2
3. Praktiline kursus väikeäri planeerimiseks
17:05-20:00
JZa
N409
17:00-20:00
JZa
N409
09:00-15:00
JZa
N409
4. Käsikaarkeevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:05-20:45
AlIv
D113
09:00-15:00
AlIv
D113
5. Projekteerimisprogrammi AutoCAD baaskoolitus
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
10:00-13:00
Juri Kornejev
L224
6. Tööalane arvuti kasutamise algkursus
16:00-19:45
Anna Sile
N208
16:00-19:45
Anna Sile
N208
7. Kodutekstili õmblemise kursus
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
8. Puidu töötlemine puidutöötlemispinjidel
17:05-20:45
TÜ Camen
D213
17:05-20:00
TÜ Camen
D213
17:05-20:00
TÜ Camen
D213
17:05-20:00
TÜ Camen
D213
17:05-20:45
TÜ Camen
D213
9. Puhastusteenindaja koolitus
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
10. Kontoritöötarkvara MS Excel algajatele
17:05-20:00
Irina Kameneva
N208
11. Programmeeritavad kontrollerid_2
17:05-20:45
SGug
N112
17:05-20:45
SGug
N112
17:05-20:45
SGug
N112
12. TIG-keevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:05-20:00
Anton Materanski
D116
17:05-20:00
Anton Materanski
N202
17:05-20:00
Anton Materanski
N202
13. Teenindamiskultuur kaubanduses
17:05-20:00
IOs
N408
17:05-20:00
IOs
N408
14. Kontoritöötarkvara MS Excel edasijõudnutele
17:05-20:00
IEr
N409
17:05-20:00
IEr
N409
15. Pneumaatika ja hüdraulikasüsteemide tööpõhimõtted
17:05-20:00
GLJa
N108
17:05-20:00
GLJa
N108
17:05-20:00
GLJa
N108
17:05-20:00
GLJa
N108
17:05-20:00
GLJa
N108
16. Abikoka koolitus
17:05-20:00
Marina Šerjakova
M120
17:05-20:00
Marina Šerjakova
M120
17:05-20:00
Marina Šerjakova
M120
17. Projekteerimisprogrammi SolidWorks baaskursus
17:05-20:45
ALu
L168
17:05-20:45
ALu
L168
17:05-20:45
ALu
L168
18. Programmeeritavad kontrollerid
17:05-20:00
ALu
N112
19. Kondiitritoodete valmistamise tehnoloogia
17:05-20:00
ATul
köök
17:05-20:00
ATul
köök
17:05-20:00
ATul
köök
20. Inglise ärikeele kursus
17:05-20:00
MSu
N207
17:05-20:00
MSu
N207