Gruppide tunniplaan Õpetajate tunniplaan Ruumide tunniplaan Täiendõppe tunniplaan
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1. Koka koolitus
11:50-13:20
JHor
N304
13:50-15:20
JP
N302
08:10-09:40
JHor
N304
09:50-11:20
JHor
N304
09:50-11:20
JHor
N304
11:50-13:20
JHor
N304
13:50-15:20
OLa
L178
11:50-13:20
JHor
N304
13:50-15:20
JHor
N304
15:30-17:00
OLa
L178
08:10-09:40
OLa
N208
09:50-11:20
OLa
N208
11:50-13:20
JHor
N304
13:50-15:20
JP
N302
2. Soojusisolatsioonisüsteemide paigaldamine
09:00-15:00
VSm
E 2
3. Praktiline kursus väikeäri planeerimiseks
09:00-15:00
JZa
N409
4. Programmeeritavad kontrollerid
17:05-20:45
ALu
N112
17:05-20:45
ALu
N112
09:00-15:00
ALu
N112
5. Käsikaarkeevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:05-20:45
AlIv
D113
09:00-15:00
AlIv
D113
6. Projekteerimisprogrammi AutoCAD baaskoolitus
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
10:00-13:00
Juri Kornejev
L224
7. Tööalane arvuti kasutamise algkursus
16:00-19:45
Anna Sile
N208
16:00-19:45
Anna Sile
N208
8. Kodutekstili õmblemise kursus
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
9. Abikoka koolitus
17:00-20:00
Marina Šerjakova
M120
17:00-20:00
Marina Šerjakova
M120
17:00-20:00
Marina Šerjakova
M120
10. Kondiitritoodete valmistamise tehnoloogia
17:00-20:00
ATul
köök
17:00-20:00
ATul
köök
17:00-20:00
ATul
köök
11. Poolautomaatkeevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:00-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:00-20:00
Mikhail Babintsev
D114
12. Inglise ärikeele kursus
17:05-20:00
MSu
N207
17:05-20:00
MSu
N207
13. Teenindamiskultuur kaubanduses
17:05-20:00
IOs
N408
14. Kontoritöötarkvara MS Excel edasijõudnutele
17:05-20:00
IEr
N409
17:05-20:00
IEr
N409
15. Pneumaatika ja hüdraulikasüsteemide tööpõhimõtted
17:05-20:00
GLJa
N104
17:05-20:00
GLJa
N104
17:05-20:00
GLJa
N108
17:05-20:00
GLJa
N108
16. Puhastusteenindaja koolitus
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
17. Plaatimistööd
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
18. Puidu töötlemine puidutöötlemispinjidel
17:05-20:00
TÜ Camen
D213
17:05-20:00
TÜ Camen
D213
17:05-20:45
TÜ Camen
D213
19. Programmeeritavad kontrollerid_2
17:05-20:45
SGug
N112
20. Kontoritöötarkvara MS Excel algajatele
17:05-20:00
Irina Kameneva
N208