Gruppide tunniplaan Õpetajate tunniplaan Ruumide tunniplaan Täiendõppe tunniplaan
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1. Koka koolitus
09:50-11:20
AFar
N304
11:50-13:20
AFar
N304
13:50-15:20
IBur
N304
15:30-17:00
JOr
N304
09:50-11:20
JHor
N304
11:50-13:20
AFar
N304
13:50-15:20
JP
N302
08:10-09:40
AFar
N304
09:50-11:20
JHor
N304
11:50-13:20
NKa
N207
13:50-15:20
JP
N302
08:10-09:40
JP
N302
09:50-11:20
JP
N302
11:50-13:20
AFar
N304
08:10-09:40
JHor
N304
09:50-11:20
JP
N302
11:50-13:20
AFar
N304
13:50-15:20
IBur
N304
2. Rullmaterjalide paigaldamine seintele
08:30-14:30
IKoz
E 21
3. Praktiline kursus väikeäri planeerimiseks
09:00-15:00
JZa
N409
4. Soojusisolatsioonisüsteemide paigaldamine
09:00-15:00
VSm
E 2
5. Programmeeritavad kontrollerid_2
09:00-15:00
SGug
N112
6. Projekteerimisprogrammi AutoCAD baaskoolitus
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
10:00-13:00
Juri Kornejev
L224
7. Toiduhügieen asutustele
16:00-19:00
Natalja Metelitsa
N104
8. Kodutekstili õmblemise kursus
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
9. Projekteerimisprogrammi SolidWorks baaskursus
17:05-20:45
ALu
L168
17:05-20:45
ALu
L168
10. Plaatimistööd
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
11. Käsikaarkeevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:05-20:45
AlIv
D113
17:05-20:45
AlIv
D113
17:05-20:45
AlIv
D113
17:05-20:45
AlIv
D113
12. Tööalane arvuti kasutamise algkursus
17:05-20:45
Anna Sile
N208
17:05-20:45
Anna Sile
N208
13. Hoonesiseste vee ja kanalisatsiooni paigaldamine
17:05-20:00
Aleksei Vassiljev
N202
17:05-20:45
Aleksei Vassiljev
N202
17:05-20:00
Aleksei Vassiljev
N202
14. Kondiitritoodete valmistamise tehnoloogia
17:05-20:00
ATul
köök
17:05-20:00
ATul
köök
17:05-20:00
ATul
köök
15. Abikoka koolitus
17:05-20:00
Marina Šerjakova
N203
17:05-20:00
Marina Šerjakova
N203
17:05-20:00
Marina Šerjakova
N203
16. Kontoritöötarkvara MS Excel edasijõudnutele
17:05-20:00
IEr
N409
17:05-20:00
IEr
N409
17. Kontoritöötarkvara MS Excel algajatele
17:05-20:00
Irina Kameneva
N208
18. Puhastusteenindaja koolitus
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
19. Inglise ärikeele kursus
17:30-20:00
MSu
N207
17:05-20:00
MSu
N207
20. Teenindamiskultuur kaubanduses
17:05-20:00
IOs
N408
21. Poolautomaatkeevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:45
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:45
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:45
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:45
Mikhail Babintsev
D114
22. Korrektne eesti keel kontoritöötajatele
17:30-19:45
Kairi Johannes
N304
17:30-19:45
Kairi Johannes
N304
17:30-19:30
Kairi Johannes
N304