Gruppide tunniplaan Õpetajate tunniplaan Ruumide tunniplaan Täiendõppe tunniplaan
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1. Koka koolitus
11:50-13:20
OLa
L178
13:50-15:20
JP
N302
15:30-17:00
JOr
N304
13:50-15:20
OLa
L180
15:30-17:00
JOr
N304
08:10-09:40
NKa
N205
09:50-11:20
JOr
N304
11:50-13:20
JOr
N304
08:10-09:40
JOr
M120
09:50-11:20
JOr
N304
11:50-13:20
JOr
N304
2. Projekteerimisprogrammi AutoCAD baaskoolitus
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
10:00-13:00
Juri Kornejev
L224
3. Kodutekstili õmblemise kursus
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
4. Programmeeritavad kontrollerid_2
17:05-20:45
SGug
N104
17:05-20:45
SGug
N112
17:05-20:45
SGug
N104
5. Inglise ärikeele kursus
17:05-20:00
MSu
N207
17:05-20:00
MSu
N207
6. Raamatupidamisprogrammi 1C kasutamine
17:05-20:00
IMal
N402
17:05-20:00
IMal
N402
17:05-20:00
Albert Kurotškin
N402
7. Raamatupidamine väikeettevõttes
17:05-20:00
ZTs
N309
17:05-20:00
ZTs
N309
8. Puhastusteenindaja koolitus
17:05-20:00
OVe
N210
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
9. Kontoritöötarkvara MS Excel algajatele
17:05-20:00
Irina Kameneva
N208
17:05-20:00
Irina Kameneva
N208
17:05-20:00
Irina Kameneva
N208
10. Programmeeritavad kontrollerid
17:05-20:45
ALu
N112
17:05-20:45
ALu
N112
11. Kontoritöötarkvara MS Excel edasijõudnutele
17:05-20:00
IEr
N208
17:05-20:00
IEr
L178
12. Abikoka koolitus
17:05-20:00
Marina Šerjakova
N205
17:05-20:00
Marina Šerjakova
N203
17:05-20:00
Marina Šerjakova
N203
13. Poolautomaatkeevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
N203
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
D114
14. Kondiitritoodete valmistamise tehnoloogia
17:05-20:00
ATul
N302
17:05-20:00
ATul
N302
15. Plaatimistööd
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
16. Teenindamiskultuur kaubanduses
17:05-20:00
IOs
N408
17. Korrektne eesti keel kontoritöötajatele
17:30-19:45
Kairi Johannes
N304
17:30-19:45
Kairi Johannes
N304
17:30-19:45
Kairi Johannes
N304
18. Sisetööde elektriku koolitus
17:30-20:30
Juri Mürsep
N202