Gruppide tunniplaan Õpetajate tunniplaan Ruumide tunniplaan Täiendõppe tunniplaan
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1. Koka koolitus
09:50-11:20
JOr
N304
11:50-13:20
AFar
N304
13:50-15:20
AFar
N304
08:10-09:40
AFar
N304
09:50-11:20
AFar
N304
11:50-13:20
OLa
L178
08:10-09:40
AFar
N304
09:50-11:20
JOr
N304
11:50-13:20
JOr
N304
2. Programmeeritavad kontrollerid_2
09:00-15:00
SGug
N108
3. Soojusisolatsioonisüsteemide paigaldamine
09:00-15:00
VSm
E 21
4. Käsikaarkeevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:05-20:45
AlIv
D113
09:00-16:00
AlIv
D113
5. Rullmaterjalide paigaldamine seintele
17:05-20:45
IKoz
E 21
17:05-20:45
IKoz
E 21
09:00-15:00
IKoz
E 2
6. Sisetööde elektriku koolitus
17:30-20:30
Juri Mürsep
N202
17:30-20:30
Juri Mürsep
N202
09:00-15:00
JZi
D202
7. Projekteerimisprogrammi AutoCAD baaskoolitus
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
17:30-20:30
Juri Kornejev
L224
10:00-13:00
Juri Kornejev
L224
8. Kodutekstili õmblemise kursus
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
16:30-19:30
TDol
D204
9. Kontoritöötarkvara MS Excel algajatele
17:00-20:00
Irina Kameneva
N208
17:00-20:00
Irina Kameneva
N208
10. Kondiitritoodete valmistamise tehnoloogia
17:05-20:00
ATul
N302
17:05-20:00
ATul
N302
17:05-20:00
ATul
N302
11. Korrektne eesti keel kontoritöötajatele
17:30-19:45
Kairi Johannes
N304
17:05-19:45
Kairi Johannes
N304
17:30-19:45
Kairi Johannes
N304
12. Programmeeritavad kontrollerid
17:05-20:45
ALu
N112
17:05-20:45
ALu
N112
17:05-20:45
ALu
N112
13. Abikoka koolitus
17:05-20:00
Marina Šerjakova
N203
17:05-20:00
Marina Šerjakova
N203
14. Puhastusteenindaja koolitus
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N105
17:05-20:00
OVe
N108
15. Raamatupidamine väikeettevõttes
17:05-20:00
ZTs
N309
17:05-20:00
ZTs
N309
17:05-20:00
ZTs
N309
16. Poolautomaatkeevitamine ja detailide järeltöötlemine
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
N203
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
N203
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17:05-20:00
Mikhail Babintsev
D114
17. Teenindamiskultuur kaubanduses
17:05-20:00
IOs
N408
18. Inglise ärikeele kursus
17:05-20:00
MSu
N207
17:05-20:00
MSu
N207
19. Plaatimistööd
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
17:05-20:45
TÜ Camen
E 21
20. Raamatupidamisprogrammi 1C kasutamine
17:05-20:00
IMal
N402
17:05-20:00
IMal
N402