Praktikajuhendajad

Õppegrupp

Eriala

Praktikajuhendaja

NKAOp17

Metallilõikepinkidel töötaja

Aleksandrs Lunovs

NPMTp18

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

NPKVp18

Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)

Alexey Ivanov

NPKV16

Keevitaja

Alexey Ivanov

NPKV17

Keevitaja

Vasily Korsak

NPKRp18

Krohvija

Vladimir Smirnov

NPEV16

Ehitusviimistlus

Vladimir Smirnov

NPEV17

Ehitusviimistlus

Vladimir Smirnov

NKMHp17

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NKMHp18

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NPMH16

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NPMH17

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NPMH18

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NPELp17

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

NPELp18

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

NPMM16

Multimeedium

Irina Erstling

NPMM17

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKMM17

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKMM18

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKITp17

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

NKITp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

NHTIp18

IT tugiisik

Irina Erstling

NPKO18

Kokk

Alfia Farfutdinova

NPKO17

Kokk

Alfia Farfutdinova

NPKO16

Kokk

Lyudmila Gavrilova

NHAK18

Abikokk

Jelena Orlova

NPPK18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Tatjana Gerassimova

NPPK17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Tatjana Gerassimova

NPPK16

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalja Kaalik

NKKN18

Kondiiter

Irina Burkina

NKKN17

Kondiiter

Irina Burkina

NHPT18

Puhastusteenindaja

Olga Vereštšagina

NKTK18

Turismikorraldaja

Viktoria Timohhina

NKTK17

Turismikorraldaja

Viktoria Timohhina

NHHT18

Hotelliteenindja (osaoskus hommikusöögiteenindaja)

Julia Horohhordina

NKVE18

Väikeettevõtja

Jelena Zabegajeva

NKAK17

Ärikorraldus

Jelena Zabegajeva

NKRP18

Raamatupidaja

Irina Malkus

NKRP17

Raamatupidaja

Irina Malkus

NPVK18

Veokorraldaja

Irina Ossipenko

NPVK17

Veokorraldaja

Irina Ossipenko

NPMK18

Müüja-klienditeenindaja

Irina Ossipenko

NPRA18

Kergete rõivaste rätsep

Tatjana Dolgovskaja

NPRÕ18

Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine)

Irina Erstling

NPKT18

Tekstiilikäsitöö

Irina Erstling

NPAT16

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

NPAT17

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

NPAT18

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

NHSH18

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Peterson

NHSHR18

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Morozov